„Албена“ намалява чуждестранните работници и отново търси български кадри

Pro News Dobrich

28.06.2026

„Албена“ АД отчита чувствително намаляване на чуждестранните работници през този сезон заради високите транспортни разходи и поскъпването на наемането на персонал от някои държави. Това коментира изпълнителният директор на дружеството Красимир Станев.

По думите му в момента в курорта работят общо около 1600 души, като служителите от остров Бали са приблизително 450, или около 30% от персонала.

„Балийците се стабилизираха като търсене – усмихнати са, много работливи са. Но намаляваме останалите чуждестранни работници – от Украйна, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан и други държави“, посочи Станев.

Той уточни, че през тази година в комплекса няма работници от Турция, тъй като разходите за тях са се оказали прекалено високи.

„Турци тази година няма, защото се оказаха прекалено скъпи. Отново търсим българи“, каза изпълнителният директор на „Албена“.

По думите му преди чужденците са били близо половината от работещите в комплекса, но тенденцията вече е към постепенно намаляване на дела им. Чуждестранният персонал е ангажиран основно извън мениджърските позиции – в кухните, сервиза, баровете, общата работа и озеленяването.

От „Албена“ отчитат, че на пазара на труда се забелязва и положителна промяна – част от българите започват да се връщат към работа в страната.

„Чувстваме, че българите започват да се връщат. Имаме лекар стажант – физиотерапевт, която е живяла 10 години в Норвегия и с огромно желание иска да специализира физиотерапия и да работи в Албена“, даде пример Станев.

Недостигът на кадри остава едно от основните предизвикателства пред туристическия сектор по Северното Черноморие. За големите комплекси като „Албена“ намирането на достатъчно квалифицирани и мотивирани служители е ключово условие за качеството на туристическия продукт през активния летен сезон.

ВАШИТЕ СИГНАЛИ

Сигнализирай за проблеми в градската среда и нередности при разходване на публични ресурси.

Приложението agoradobrich.com осигурява единна точка за комуникация с гражданите, фирмите и институциите за подаване на неспешни сигнали във връзка с отклонения от нормалните условия на градската среда. Създадено е, за да осигури ефективна комуникация между гражданите и общинската администрация. Приложението работи 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Достъпът до него е безплатен.

Тук имате възможност да сигнализирате за проблеми на територията на общините от област Добрич, като опишете проблема, добавите илюстративни файлове и посочите местонахождението му.

  • Инфраструктура
  • Чистота
  • Обществен ред
  • Водоснабдяване

ЗА ПРОЕКТА

“Гражданите и бизнесът – гарант за по-ефективно местно управление“ е проект на „Про Нюз Добрич“ ЕООД по програма „Следващите 10 – в подкрепа на значими идеи през следващите десет години“ на Фондация „Америка за България“, направление „Добро управление на местно ниво“. Изпълнява се от „Про Нюз Добрич“ ЕООД в периода декември 2020 г. – юни 2022 г. Проектът цели насърчаване на публичността при разходването на публичните средства, ефективно противодействие на корупцията, поставяне на гражданите в центъра на всички демократични институции и процеси.